Bluznierca - szwedzkie forum dla Ciebie i Twoich demonow

BEZ CENZURY

Ogłoszenie

Mile widziane dyskusje hedonistow z altruistami, katolikow z ateistami, sprzataczek z modelkami, robotnikow z biznesmenami. Tu nie ma ograniczen. Nikt nie bedzie cenzurowal Waszych slow.

#1 2009-03-01 16:39:15

szary

Użytkownik

Glupota

na temat glupoty to ja moge cos powiedziec ... , z wlasnego dowswiadczenia .. i tak wsyscy plotkuja wiec co mi tam ..
Niunie  z poloni znacie .. tak .. wlasnie ta Niunia78 .. , na 8  urodzinach poloni  upilem sie i ona mnie odwiozla .. , nie tylko odwiozla .. weszla domnei do domu gdzie moja zona byla .. ja oczywiscie pijany poszlem spac , a ona ???? heh , tez sie rozebralo i sie polozyla ..  , reszte  nie bede pisal . ale mozecie sie domyslec ...   wpadla moja zona i nam sie dostalo ..  i oto tak padl moj zwiazek ..
Niunia wciskala mi kity ze mnie kocha , ze sobie zycie odbierze i itd... a okazalo sie ze jechala na 2 fronty ... , w koncu sie w kurwilem , zadzwonilem do jej meza i powiedzialem to i tamto .. , i wiecie co sie dowiedzialem ?? ze oni sa caly czas razem ..  i ze mnie zapraszaja na piwo .. hehehehhehehehe ,   pomyslalem co za pojebani ludzie ..    , ale widocznie to nie pierwszy raz ..  a meza to wogle nie rozumiem ..  , jak nisko mozna pasc  ????  ale widocznie  tak sobie zyja ..  szczesliwie ..


Ktos mi napisal na maila ze to jest rodzina patologiczna .... hahahaha .. i jak sobie pomysle to .. chyba cos w tym jest  

nie wiem czy to ludzka glupota czy tylko moja glupota ...

ale zycie jest pojebane


Zyj dzisiaj tak , jak bys mial jutro umrzec !

Offline

 

#2 2009-03-01 20:39:25

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Glupota

Szary jak mi to wczoraj opowiedziales to rece mi tak wyjebaly w podloge ze do dzisiaj bola... Niezla historia.
A najgorsze ze nawet tego nie pamietasz...tak bys chociaz cos z tego mial. Jakies moze fajne wspomnienie. A tak chuj... Wiec przykro podwojnie.


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#3 2009-03-02 00:41:24

Koniu77

inny

Re: Glupota

no jest tak ,ze patologia - patologia , ale nisko bardzo mozna upasc i ten tekst to pokazuje!
swoja droga - tragiczna historia


zyj szybko ; kochaj mocno ; umieraj mlodo i pierdol wszystko do okola !

Offline

 

#4 2009-03-02 03:04:15

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Glupota

Najlepsze ze znam wszystkich o kim mowa wiec tez moje patrzenie na to jest inne


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#5 2009-03-02 14:46:33

szary

Użytkownik

Re: Glupota

Seba , nie spodziewalbys sie co ???  , to ze zemna spala , to huj .... ale  ona jechala na 2 fronty caly czas ...   kity wciskala ze odeszla od niego , i byla umnie ...  , ale zawsze wracala do meza ... tylko jednej zeczy nie rozumiem .. gdzie maz ma rozum ??? podobno nie raz taki nr wykrecila ... ,
zal mi jej meza .. , on wniebo wziety ze ona wrocila ... , jak by moja taki nr wyjebala to niewiem czy chialbym ja znac .. , a to sie ciaglo od pazdziernika az do lutego .. ....


Zyj dzisiaj tak , jak bys mial jutro umrzec !

Offline

 

#6 2009-03-02 15:11:43

szary

Użytkownik

Re: Glupota

kiedys to byla tajemnica ...  a teraz chuj klade .. niech wiedza wszyscy  ktora to ...  , skoro taki nr wywalila , to co mi tam ukrywac .. , jej powinno byc wstyd i mezowi ...


Zyj dzisiaj tak , jak bys mial jutro umrzec !

Offline

 

#7 2009-03-02 16:37:48

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Glupota

No wiesz Szary...ja jej az tak nie znam, bardziej wiem kto to i pare slow w zyciu zamienilismy. Ale w szoku jestem ogolnym...Nie ma co


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#8 2009-03-02 18:49:43

szary

Użytkownik

Re: Glupota

Sebek . ale wzyciu bys sie nie spodziewal poniej tego  co ???   ja  do dzis jestem wszoku .. w jakiej traumie .. , szok ..


Zyj dzisiaj tak , jak bys mial jutro umrzec !

Offline

 

#9 2009-03-02 18:50:51

szary

Użytkownik

Re: Glupota

trudno .. tak mialo widocznie byc , i tak miala zaplanowane ,... jedynie co mi szkoda to nojej Agi ..  drugiej juz takiej wzyciu nie znajde ...


Zyj dzisiaj tak , jak bys mial jutro umrzec !

Offline

 

#10 2009-03-02 18:52:08

szary

Użytkownik

Re: Glupota

ludzka glupota


Zyj dzisiaj tak , jak bys mial jutro umrzec !

Offline

 

#11 2009-03-02 21:29:54

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Glupota

Nie chcialem poruszac tematu ktory bezposrednio nawiazuje do Agnieszki bo ja polubilem bardzo. A teraz byc moze juz Jej nawet nie zobacze nigdy. No moze gdzies przypadkiem. Ale juz nie tak ze przyjade do Was i usiadziemy przy drinku i ogladniemy Indiane Jonsa...to jest smutne w tym wszystkim...

No...nie chcialbym byc na Twoim miejscu z takimi myslami. Ty tez... Nie zawsze jest tak jakbysmy chcieli by bylo. I nawet jak po glowie lataja glupie mysli niekiedy to trzeba je starac sie ignorowac zeby nie dostac zajoba totalnego...


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#12 2009-03-05 08:03:58

szary

Użytkownik

Re: Glupota

a najgorsze w tym wszystkim ze dalej mi nie daje spokoju ...  cala swoja historie zycia  pisze na swoim GG , ze jest w szkole od 8-12 , pozniej zmienia opis ze teskni ,  pozniej ze kocha ,  no i ze jedzie do polski .. i itd ... , ja zmienilem nr gg zeby mojego nie miala , ani maila , to  napisala mi dzis do pracy ... , tylko mi miesza ... co za baba ..  wzyciu takiej klamliwej suki jak ona nie widzialem ..  co za baba ...  i wez teraz z taka zycie ukladaj .... , nadal nie potrafie jej meza zrozumiec ... , chyba ze maja jakis uklad ..


Zyj dzisiaj tak , jak bys mial jutro umrzec !

Offline

 

#13 2009-03-05 08:05:09

szary

Użytkownik

Re: Glupota

ludzka podlosc niezna granic 


Zyj dzisiaj tak , jak bys mial jutro umrzec !

Offline

 

#14 2009-03-06 00:42:10

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Glupota

szary napisał:

chyba ze maja jakis uklad ..

Ale jaki? Ze co? Lubi popatrzec jak inny...ten teges...choc z drugiej strony i takich poznalem w zyciu

Zmiana gg nie pomoze. To tylko dorazne i chwilowe. Z takich szponow trudno sie wyrwac...
W koncu zacznie miast "kocham" i "tesknie" dawac "Szary to chuj".
No moze nie tak dosadnie, ale aluzjami rzucac ze biedna i nieszczesliwa, a te szare chlopy to podle swinie


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#15 2009-03-20 12:04:48

szary

Użytkownik

Re: Glupota

no i mam .. wprowadzila sie domnie ...     troche namieszala ..  i sie zdecydowala .. .. i jest .. co dalej ?? to sie okaze


Zyj dzisiaj tak , jak bys mial jutro umrzec !

Offline

 

#16 2009-03-20 13:43:50

Lulu Confaboulu

Alfa i Omega-na dodatek skromna

Re: Glupota

hyh....

Offline

 

#17 2009-03-20 18:13:20

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Glupota

Ale KTO SZARY? Bo ja juz sie zaglubilem...


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#18 2009-03-20 19:27:56

Koniu77

inny

Re: Glupota

tylko nie mow ,ze kto sie z forum zglosil...


zyj szybko ; kochaj mocno ; umieraj mlodo i pierdol wszystko do okola !

Offline

 

#19 2009-03-20 19:52:53

Lulu Confaboulu

Alfa i Omega-na dodatek skromna

Re: Glupota

no ja przecież

Offline

 

#20 2009-03-20 19:54:53

Koniu77

inny

Re: Glupota

super ! moze sie w koncu bedziemy mieli okazje spotkac...


zyj szybko ; kochaj mocno ; umieraj mlodo i pierdol wszystko do okola !

Offline

 

#21 2009-03-20 20:06:15

Lulu Confaboulu

Alfa i Omega-na dodatek skromna

Re: Glupota

no co tyyy, szary jest o mnie bardzo zazdrosny )

Offline

 

#22 2009-03-20 20:07:32

Lulu Confaboulu

Alfa i Omega-na dodatek skromna

Re: Glupota

bajdełej,  mam bilet na 24ego kwietnia, tym razem definitywnie wypieprzam, więc nie widzę problemu. w końcu czas na oblanie tego forumu w większym gronie

Offline

 

#23 2009-03-20 20:17:52

Koniu77

inny

Re: Glupota

widzisz ja lece 11.04. i wroce chyba po weeckendzie majowym ( najprawdopodobniej 3 w dobrym humorze) , ale ja mam dla kogo zyc , tylko jak tu jestem to niekoniecznie z kim pogadac...


zyj szybko ; kochaj mocno ; umieraj mlodo i pierdol wszystko do okola !

Offline

 

#24 2009-03-20 20:23:57

Lulu Confaboulu

Alfa i Omega-na dodatek skromna

Re: Glupota

no ja tez mam, dlatego tez czas na zmiany, i to radykalne, bo jak nie to jak wszystko jebnie to bedzie slychac na marsie...

Offline

 

#25 2009-03-20 20:31:04

Koniu77

inny

Re: Glupota

nie przejde testow (chociaz 3G przeszedlem wysmienicie ale 4,5 zemdlalem-kurczak) zeby tam poleciec ,uslyszec i sie przejmowac !


zyj szybko ; kochaj mocno ; umieraj mlodo i pierdol wszystko do okola !

Offline

 

#26 2009-03-20 20:51:44

Lulu Confaboulu

Alfa i Omega-na dodatek skromna

Re: Glupota

ja nie mam potrzeby aż tam, aruba wystarczy

Offline

 

#27 2009-03-20 21:00:53

Koniu77

inny

Re: Glupota

spoko o ile to na ziemi jest to tez jeszcze mam sporo do zobaczenia...


zyj szybko ; kochaj mocno ; umieraj mlodo i pierdol wszystko do okola !

Offline

 

#28 2009-03-20 22:05:20

Lulu Confaboulu

Alfa i Omega-na dodatek skromna

Re: Glupota

)

Offline

 

#29 2009-03-24 10:30:18

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Glupota

no i ja mysle ze w koncu kiedys gdzies usiadziemy...napiejmy...pogadamy...posmiejemy...


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#30 2009-03-24 10:46:45

Lulu Confaboulu

Alfa i Omega-na dodatek skromna

Re: Glupota

jak nei znajdę tego pierdolonego dostawczaka to chyba kajakiem przepłynę ....

Offline

 
WSZYSTKO MOZESZ - NIC NIE MUSISZ

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki kermi wrocław najlepszy kredyt konsolidacyjny Podnośniki koszowe Wrocław