Bluznierca - szwedzkie forum dla Ciebie i Twoich demonow

BEZ CENZURY

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Mile widziane dyskusje hedonistow z altruistami, katolikow z ateistami, sprzataczek z modelkami, robotnikow z biznesmenami. Tu nie ma ograniczen. Nikt nie bedzie cenzurowal Waszych slow.

#31 2009-01-27 11:15:36

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Nie trawię... BO...

Lisica napisał:

Jeszcze ktoś pomyśli , że ja Cię Zmusicielu na drinka zapraszam

No tak mi przypierdolic to Lisico wredna nie musialas, hahahaha           


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#32 2009-01-27 22:07:13

Lulu Confaboulu

Alfa i Omega-na dodatek skromna

Re: Nie trawię... BO...

sie weź wtrąć, bo ja ciągle jakos w lesie

Offline

 

#33 2009-01-28 00:19:31

Lisica

Głos rozsądku

Re: Nie trawię... BO...

Zmusiciel napisał:

Lisica napisał:

Jeszcze ktoś pomyśli , że ja Cię Zmusicielu na drinka zapraszam

No tak mi przypierdolic to Lisico wredna nie musialas, hahahaha           

Przecież Ty wiesz , że ja tak z dobrego serca


www.bezsennosclisiczki.pl.tl

The rest is silence....

Offline

 

#34 2009-01-28 12:10:37

gey

pesymizm i dekadencja

Re: Nie trawię... BO...

Lisica napisał:

Zmusiciel napisał:

Lisica napisał:

Jeszcze ktoś pomyśli , że ja Cię Zmusicielu na drinka zapraszam

No tak mi przypierdolic to Lisico wredna nie musialas, hahahaha           

Przecież Ty wiesz , że ja tak z dobrego serca

taki burdel powstal, hehe, a ja sie tylko pomylilem...moze jak zaprosze wszystkich na drinka sie odkreci?? wiec ZAPRASZAM...


Wizerunek mało pochlebny...

Offline

 

#35 2009-01-28 12:33:23

Lisica

Głos rozsądku

Re: Nie trawię... BO...

Dajcie już spokój z tym alkoholem.. czy faceci to tylko o tym gadać potrafią?


www.bezsennosclisiczki.pl.tl

The rest is silence....

Offline

 

#36 2009-01-28 13:09:11

Lulu Confaboulu

Alfa i Omega-na dodatek skromna

Re: Nie trawię... BO...

O nie! Jak się powie A to trzeba powiedzieć B! Ja poproszę! I, Lisica, cicho być!

Offline

 

#37 2009-01-28 13:26:33

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Nie trawię... BO...

Wlasnie! Milcz niewierna! 


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#38 2009-01-28 15:29:18

Lisica

Głos rozsądku

Re: Nie trawię... BO...


www.bezsennosclisiczki.pl.tl

The rest is silence....

Offline

 

#39 2009-01-29 23:19:03

Emil10

Użytkownik

Re: Nie trawię... BO...

Słuchajcie! Polityka jest ciekawa! Spytajcie się przeciętnego francuza co powie o rządzących. To samo. Myślę, iż zamiast krytykować wystarczy nieco przyjrzeć się nim...
Ps. Mnie bardziej wkurzają od polityków gwiazdy show i seriali, nie mogę patrzeć na Mroczków, K. Cichopek, K. Ibisza itp. Zgarniają ogromne pieniądze, pośrednio z naszej kieszeni i nikt ich się o to nie czepia a np kinia Rusin co miesiąc kasuje 210 000 zł!!!

Offline

 

#40 2009-01-30 00:11:44

Lisica

Głos rozsądku

Re: Nie trawię... BO...

Emil10 co do 2 części Twojego wpisu zgadzam się w 100% ale od polityki stronię nie od dziś... Gdyby mój mąż postanowił być politykiem to chyba bym się z nim rozwiodła. Na scenie politycznej w PL niewiele się dobrego dzieje  , poza uwidocznioną walką o stołki podczas której "politycy" chwytają się ubeckich metod by pogrążyć przeciwników politycznych ja nie zauważam większych jasnych stron tejże grupy..


www.bezsennosclisiczki.pl.tl

The rest is silence....

Offline

 

#41 2009-01-30 00:25:01

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Nie trawię... BO...

Emil ja sie czepiam!!! 
Kasia ´Pyza´ Cichopek - cipa z pierwszej ligi polskich cip
Mroczki - zenada i palanciarstwo
Krzysio ´Czar par´ Ibisz - no SE jest jakims cudem nadal w tv
Rusin - wkurwia mnie ale jakos tak znosnie, moze dlatego ze bardziej nie lubie cwaniaka i buraka Lisa wraz z nowa dupa Smoktunowicz...

Rany, takich nazwisk mozna wymieniac bez konca.

A w polityce niestety tez jest rozkosznie.
Tam kiedys powiedzialem ze oddalbym nerke za mozliwosc publicznego wysrania sie na obojetnie ktorego Kaczynskiego... I przysiegam ze zrobilbym to gdybym mogl.
Niby nerki na takiego chuja szkoda, ale radosc i satysfakcja w tym przypadku - bezcenne.

Jedyny polityk polski ktory we mnie wzbudza pozytywne emocje, zyczliwe Jemu oraz usmiech na moim ryju kiedy Go widze/slucham to:

PALIKOT  NA  PREZYDENTA


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#42 2009-01-30 09:46:18

gey

pesymizm i dekadencja

Re: Nie trawię... BO...

Zmusiciel napisał:

Emil ja sie czepiam!!! 
Kasia ´Pyza´ Cichopek - cipa z pierwszej ligi polskich cip
Mroczki - zenada i palanciarstwo
Krzysio ´Czar par´ Ibisz - no SE jest jakims cudem nadal w tv
Rusin - wkurwia mnie ale jakos tak znosnie, moze dlatego ze bardziej nie lubie cwaniaka i buraka Lisa wraz z nowa dupa Smoktunowicz...

Rany, takich nazwisk mozna wymieniac bez konca.

A w polityce niestety tez jest rozkosznie.
Tam kiedys powiedzialem ze oddalbym nerke za mozliwosc publicznego wysrania sie na obojetnie ktorego Kaczynskiego... I przysiegam ze zrobilbym to gdybym mogl.
Niby nerki na takiego chuja szkoda, ale radosc i satysfakcja w tym przypadku - bezcenne.

Jedyny polityk polski ktory we mnie wzbudza pozytywne emocje, zyczliwe Jemu oraz usmiech na moim ryju kiedy Go widze/slucham to:

PALIKOT  NA  PREZYDENTA

100% cie Zmusicielu popieram, dobrze ze juz Giertych i ten burak Leper sie wycofal, aczkolwiek nadal z wielka przyjemnoscia bym na nich sie odlal i nacharal, a gowno rozmazal bym klacie Kaczynskich ostrymi grabiami do przezucania gnoju

a Cichopek-cipa jakich malo, Mroczki-az dziw ze ziemia sie pod tymi pizdusiami nie zapada, Ibisz-kurwa ten jedo usmiech wywoluje u mnie werbalna sraczke, jeszcze do tej menarzeri dodalbym pierwsza placzke RP - Edytke Gorniak, to jest dopiero persona, no kurwa , az scyzoryk mi sie otwiera

co do Palikota to  NA PREZYDENTA ! ! !


Wizerunek mało pochlebny...

Offline

 

#43 2009-01-30 09:51:00

gey

pesymizm i dekadencja

Re: Nie trawię... BO...

Lisica napisał:

Emil10 co do 2 części Twojego wpisu zgadzam się w 100% ale od polityki stronię nie od dziś... Gdyby mój mąż postanowił być politykiem to chyba bym się z nim rozwiodła. Na scenie politycznej w PL niewiele się dobrego dzieje  , poza uwidocznioną walką o stołki podczas której "politycy" chwytają się ubeckich metod by pogrążyć przeciwników politycznych ja nie zauważam większych jasnych stron tejże grupy..

...Droga Lisko, Twoj maz nigdy na pewno nie bedzie politykiem, jestem pewien ze predzej dalby sobie pisiora zgilotynowac niz wejsc jako polityk na salony, znam go bardzo dobrze wiec mozesz spac sobie spokojnie


Wizerunek mało pochlebny...

Offline

 

#44 2009-01-30 10:18:07

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Nie trawię... BO...

Gorniaczka charakter skurwialej divy ma, to fakt. Ale jednego jej nie mozna odmowic. Z bliska, zupelnie prywatnie, wyglada naprawde dobrze, ma cos w sobie...hmmm, "ladnego"? Spotkalem ja kiedys na Chelmskiej w Wawie. Usiadla na krzesle obok mojego i czekala (tak, wyobraz sobie ze czekala) na wejscie do tego samego pokoju przesluchan. W innej sprawie niz ja, ale nie wjebala sie przede mna, choc jako umowiony na konkretna godzine bylem tam sam. Ba, byla mowiac krotko mila i calkiem sympatyczna. Moze troszki wyniosla, hahaha.
  Wiec skoro juz takie cos pisze ktos kto jej autentycznie nie trawi od zawsze to musialo byc to naprawde zaskakujace. No dla mnie...bylo.
Reasumujac...i tak podzielam twoje zdanie.
Jesssu, nie chce mi sie o nielubianych ´gwiazdkach´ gadac bo bym pol dni stracil a i tak nikt by tego nie chcial czytac. Lepiej juz starym sposobem - dwa paluchy w gardlo i efekt  ten sam. 


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#45 2009-01-30 15:38:24

Lisica

Głos rozsądku

Re: Nie trawię... BO...

ale jesteście beznadziejni... jeden przez drugiego sra i leje na kogo popadnie... jak bliźniacy ciekawi mnie który z was bardziej się popisuje


www.bezsennosclisiczki.pl.tl

The rest is silence....

Offline

 

#46 2009-01-30 16:06:39

Emil10

Użytkownik

Re: Nie trawię... BO...

Zmusiciel napisał:

Gorniaczka charakter skurwialej divy ma, to fakt. Ale jednego jej nie mozna odmowic. Z bliska, zupelnie prywatnie, wyglada naprawde dobrze, ma cos w sobie...hmmm, "ladnego"? Spotkalem ja kiedys na Chelmskiej w Wawie. Usiadla na krzesle obok mojego i czekala (tak, wyobraz sobie ze czekala) na wejscie do tego samego pokoju przesluchan. W innej sprawie niz ja, ale nie wjebala sie przede mna, choc jako umowiony na konkretna godzine bylem tam sam. Ba, byla mowiac krotko mila i calkiem sympatyczna. Moze troszki wyniosla, hahaha.
  Wiec skoro juz takie cos pisze ktos kto jej autentycznie nie trawi od zawsze to musialo byc to naprawde zaskakujace. No dla mnie...bylo.
Reasumujac...i tak podzielam twoje zdanie.
Jesssu, nie chce mi sie o nielubianych ´gwiazdkach´ gadac bo bym pol dni stracil a i tak nikt by tego nie chcial czytac. Lepiej juz starym sposobem - dwa paluchy w gardlo i efekt  ten sam. 

No tak jest ich naprawdę wiele pseudo gwiazdeczek co ciągną telewizję na grube tysiące. A Ci im chętnie płacą. My oczywiście też dostajemy po kieszeniach bo nasza firma da na reklamę w np Tańcu z Gwiazdami a  nie nam na podwyżkę...Smutne!

Offline

 

#47 2009-01-30 16:21:35

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Nie trawię... BO...

Blizniakow par jest w polsce only dwie. Wszystkie cztery postaci to chuje. Jedni zajebali ksiezyc a drudzy sa zjebani


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#48 2009-01-30 18:35:55

Lisica

Głos rozsądku

Re: Nie trawię... BO...

Zmusiciel napisał:

Blizniakow par jest w polsce only dwie. Wszystkie cztery postaci to chuje. Jedni zajebali ksiezyc a drudzy sa zjebani

No to mnie rozwaliłeś teraz całkowicie hahaha


www.bezsennosclisiczki.pl.tl

The rest is silence....

Offline

 

#49 2009-01-30 22:33:25

Emil10

Użytkownik

Re: Nie trawię... BO...

Jeszcze kilka lat i o bliźniakach Polska zapomni. PiS pikuje w sondażach w dół.

Offline

 

#50 2009-02-06 09:11:01

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Nie trawię... BO...

Oby to bylo ciezkie ladowanie. Powinni sie wtedy syjamsko polaczyc i razem piedolnac czolem w betonowy chodnik, zamienic sie w pieprzone roslinki i tak mrugac dwoma parami swidrujacych oczek przez kolejne 30 lat sliniac sie jak niemowlaki. No i zeby mnie nie posadzono o zbyt zuchwale okrucienstwo wobec tych dwoch matolow to, eh niech bedzie... zeby SE jeszcze tak mogli czasami paluszkiem kiwnac. Tak tyci, tyci. Tyciunko.


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#51 2009-02-08 01:37:05

Lisica

Głos rozsądku

Re: Nie trawię... BO...

Zmusicielu uważaj no bo Cię zdejmą


www.bezsennosclisiczki.pl.tl

The rest is silence....

Offline

 

#52 2009-02-08 21:22:18

Emil10

Użytkownik

Re: Nie trawię... BO...

A ja nie trawię ludzi co "cmokają" lub tzw. "cytają" po zjedzeniu czegoś. Jest to domena Panów po 50 roku życia. Jak słyszę to muszę odejść parę kroków dalej żeby nie słyszeć.

Offline

 

#53 2009-02-08 22:39:50

Lulu Confaboulu

Alfa i Omega-na dodatek skromna

Re: Nie trawię... BO...

Emil10 napisał:

A ja nie trawię ludzi co "cmokają" lub tzw. "cytają" po zjedzeniu czegoś. Jest to domena Panów po 50 roku życia. Jak słyszę to muszę odejść parę kroków dalej żeby nie słyszeć.

uuu, to w Grecji bys nie wytrzymał....tam wszyscy są "ocytani". zwłasca panowie po 50tce.

Offline

 

#54 2009-02-09 09:00:35

Zmusiciel

Bluznierca Szyderca

Re: Nie trawię... BO...

Lisica napisał:

Zmusicielu uważaj no bo Cię zdejmą

Za co? Ja naprawde bym sie do tego przylozyl gdybym mogl.


"Kiedy klamstwo to za malo, musi wystarczyc prawda"

http://zmusiciel.w.interia.pl

Offline

 

#55 2009-02-19 14:30:39

Lisica

Głos rozsądku

Re: Nie trawię... BO...

lepiej nie... bo gdzie będziecie "jechać"  wtedy?


www.bezsennosclisiczki.pl.tl

The rest is silence....

Offline

 

#56 2009-02-19 19:40:00

Emil10

Użytkownik

Re: Nie trawię... BO...

Lulu Confaboulu napisał:

Emil10 napisał:

A ja nie trawię ludzi co "cmokają" lub tzw. "cytają" po zjedzeniu czegoś. Jest to domena Panów po 50 roku życia. Jak słyszę to muszę odejść parę kroków dalej żeby nie słyszeć.

uuu, to w Grecji bys nie wytrzymał....tam wszyscy są "ocytani". zwłasca panowie po 50tce.

To straszne elementarny brak kultury- rząd powinien prowadzić na ten temat akcję!

Offline

 

#57 2009-02-19 21:58:04

Lulu Confaboulu

Alfa i Omega-na dodatek skromna

Re: Nie trawię... BO...

najpierw to ich wszystkich czytać trzeba nauczyć....

Offline

 

#58 2009-02-19 23:40:27

Lisica

Głos rozsądku

Re: Nie trawię... BO...

Lulu lepiej nie bo jeszcze zaczną rozumieć co piszą hahah


www.bezsennosclisiczki.pl.tl

The rest is silence....

Offline

 

#59 2009-02-22 11:00:28

Emil10

Użytkownik

Re: Nie trawię... BO...

eee no ludzie czytać raczej umieją:-)

Offline

 

#60 2009-02-27 08:01:26

Koniu77

inny

Re: Nie trawię... BO...

ale czytac ze zrozumieniem - to juz niekoniecznie


zyj szybko ; kochaj mocno ; umieraj mlodo i pierdol wszystko do okola !

Offline

 
WSZYSTKO MOZESZ - NIC NIE MUSISZ

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldomix wrocław hurtownia opakowań Piła torby papierowe Piła